Hizmetlerimiz

 1. ANASAYFA
 2. HİZMETLERİMİZ

Evsel Ürünler

Musluk suyunuzu arıtarak daha sağlıklı içme suyuna dönüştürüp, ‘su bitti’, “su siparişi vermeyi unuttuk” gibi tüm dertlerinizden kurtulabilirsiniz.

Hem musluk sularının içindeki mikroplardan, hem de plastik şişe ve damacanaların zararlı etkilerinden kurtulmak için en iyi su arıtma yöntemi olan ters osmos teknolojisiyle geliştirdiğimiz su arıtma cihazlarımız ile yiyecek ve içecekleriniz için litre litre ambalajlı su masrafından kurtulabilir, daha sağlıklı ve temiz su ile yiyecek ve içeceklerinize lezzet ve sağlık katabilirsiniz.
 
Ster büyük ya da küçük mutfaklarda, ister ofisler, toplantı odaları ya da bekleme salonlarında; birbirinden şık seçenekleri arasından tercih edebileceğiniz su arıtma cihazlarımız ile evinizde ya da ofisinizde, su tüketim miktarınıza ve alanınıza en ideal su arıtma cihazını seçin ve temiz daha sağlıklı su içmenin rahatlığına kavuşun!
 
 1. Vücut su kıtlığı çektiğinde kandaki suyu kullanırsa,
 2. YÜKSEK TANSİYON hastalığına yakalanırız.
 3. Vücut su kıtlığı çektiğinde omurlardaki suyu kullanırsa,
 4. BEL VE BOYUN FITIĞI hastalığına yakalanırız.
 5. Vücut su kıtlığı çektiğinde kemiklerdeki suyu kullanırsa,
 6. gut – atrit gibi romatizmal hastalıklara yakalanırız.
 7. Vücut su kıtlığı çektiğinde akciğerdeki suyu kullanırsa,
 8. ASTIM hastalığına yakalanırız.
 9. Vücut su kıtlığı çektiğinde pankreastaki suyu kullanırsa,
 10. ŞEKER hastalığına yakalanırız.
 11. Vücut su kıtlığı çektiğinde midedeki suyu kullanırsa,
 12. ÜLSER hastalığına yakalanırız.
 13. Bağırsaklarda su eksilirse, kabızlık meydana gelir ve
 14. KOLON kanseri olma tehlikesi yaşarız.
 15. Hücrenin su eksikliği çok artarsa, beynimiz hücreye oksijen göndermeyi keser. Oksijen kesilmesi neticesinde da hücre KANSERLEŞME sürecine girer !!!…

Hasta olmamak için vücudumuzu susuz bırakmamalıyız.
 
Şebeke suları şehir arıtma tesislerinden çıktıktan sonra ağır metal, patojen ve mikroorganizmalara maruz kalabilir. Ayrıca içerisinde bulunan klor suyun tadını etkiler. BLUE SHİNE su arıtma  cihazları ile suyu ağır metallerden arındırıp, birinci kalitede içme suyu elde edersiniz; suyunuzu taze ve temiz bir biçimde içersiniz.
 
ARITMA CİHAZI SUYU ZARARLI MADDELERDEN ARINDIRIRKEN MİNERALLERİ DE YOK ETMİYOR MU?
 
Hayır, su arıtma cihazımız, minerallerin tamamını dışarı atmamaktadır. Minerallerin tamamı dışarı atılmış olsaydı, arıtma cihazından saf su içirmiş olurduk. Vücudumuz ihtiyacı olan minerallerin %90’ını besinlerden alabilmektedir. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan mineralleri sudan karşılamak istersek, günde 1 ton su veya 100 Lt portakal suyu içmemiz gerekiyor.
 
Demir veya kalsiyum gibi minerallerin eksikliğinden şikayet ederek doktora gittiğimizde, doktorlar ‘Bol miktarda su için’ tavsiyesinde bulunmak yerine, gıda takviyesi veya o minerallerin bol olduğu besinleri genelde önermektedirler.
 
TERS OZMOZ TEKNOLOJİSİ NEDİR?
 
Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması olası kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.
 
Ters Ozmoz, ağır metalleri içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir.
 
SAĞLIKLI OLDUĞUNDAN NASIL EMİN OLABİLİRİM?
 
Günümüzde damacana firmalarının su örneği analizleri kaynağında yapılmakta, evlerimize gelene kadar geçen süreçte nelere maruz kaldığını bilmemekteyiz ve o şekilde suları tüketmekteyiz. BLUE SHİNE ise suyun analizini kullanmaya başladığınız noktada yapar.
 
SU ARITMA CİHAZI KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
 
Arıtma cihazını sık kullanıyoruz, ama bakım takibi nasıl yapılır bilmiyoruz. Arıtma cihazı kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler;
 
 1. Cihazın bakım ve filtre değişiminin zamanında yapılmasına
 2. Cihazın daima aynı kalitede su verebilecek filtrelere sahip olmasına
 3. Filtrelerin yapımında kullanılacak olan maddelere

ÜCRETSİZ

Yerinde Keşif

BAKIM

Satış Sonrası Destek

7/24 DESTEK

Sınırsız Hizmet

GARANTİLİ

Mutlu Müşteriler