Firma Profili

  1. ANASAYFA
  2. KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden bu yana Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri , Evsel Su Arıtma Cihazı ve Su arıtma cihazı Ekipmanları konusunda satış yapan profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz;
 
Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.
 
Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, senelik bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.
 
Firmanın değişmez prensipleri her zaman kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
 
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan BLUESHİNE SU ARITMA, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet sunmaya devam edecektir.

TEMEL HEDEFLERİMİZ

Müşterilerimize“ Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle” hizmet etmek” ve “Koşulsuz Müşteri Memnun niyeti” sağlayarak, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar,
tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven ortamı oluşturmaktır. ”
 
Dünya standartlarında, çevre bilinci ile ürünlerimizi kaliteli, ekonomik olarak müşterilerimize ulaştırmak ve teknik destekle kullanım kolaylığını sağlamak.
Müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve çevremize dost, içme suyu arıtma çözümleri sunmak ve beklentilerini karşılamak için bilgi ve teknolojik  olarak kendini yenileyen bir firma olmak.

 

ÜCRETSİZ

Yerinde Keşif

BAKIM

Satış Sonrası Destek

7/24 DESTEK

Sınırsız Hizmet

GARANTİLİ

Mutlu Müşteriler